Dzisiaj opowiemy sobie o kilku firmach podobnych do Providenta, żeby była jasność – chodzi o firmę, która udziela pożyczek pozabankowych. Jeśli szukasz pieniędzy z takiego źródła, to zachęcam do przeczytania poniższego artykułu. Artykuł nie jest jakimś „eksperckim” testem czy czymkolwiek w tym stylu. Piszę go na podstawie swoich własnych doświadczeń, a także doświadczeń moich znajomych, które udało mi się pozyskać przy wieczornych dysputach. Ok – do rzeczy.

Wiecie jak jest z pożyczkami w Providencie? Zasada jest taka – jeśli jesteś w BIK, BIG, KRD i gdziekolwiek jeszcze, to dostaniesz pożyczkę w Providencie, bo na nich tamte instytucje wrażenia nie robią, jednak w momencie gdy zaciągniesz pożyczkę w Providencie i będziesz mieć problem z jej spłatą, to niestety, ale drugi raz Provident może Ci nie zaufać.

Na początek dodam jeszcze, ze ludzie narzekają na P, mówią że to „zdziertusy”, że mają bajońsko wysokie oprocentowanie. Podkreślę to już na początku – Provident w porównaniu do banków owszem jest droższy, ale tak między nami – to jedna z najlepszych firm wśród pożyczek pozabankowych.

Jakie są pożyczki podobne do Providenta?

Jeśli jednak w Providencie się nie powiodło i masz z nimi na pieńku, to spokojnie – znam jeszcze kilka takich firm. A firm tego typu kilka jest. Zakładamy, że potrzebujesz od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych pożyczki i takie sumy są oczywiście do wzięcia. Nie ważne jaką instytucje masz na karku, czy jest to wspomniany już BIK, BIG, KRD, czy cokolwiek innego.

Jeśli chcesz sprawdzić inne podmioty, które nie będą zwracały uwagi nawet na to czy wcześniej brałeś kredyt w Providencie, to oto one: LINK, przygotowana lista zawiera dodatkowo wniosek – jest to link, który przeniesie Cię do wniosku danej firmy pożyczkowej. Po wypełnieniu go, możesz oczekiwać na pieniądze bezpośrednio od firmy pożyczkowej lub na kontakt z przedstawicielem (zazwyczaj telefoniczny). To są w większości pożyczki podobne do Providenta, dlatego pieniądze w nich są szybkie i trafiają bezpośrednio na Twoje konto.

Pozostaje życzyć powodzenia w pożyczaniu pieniędzy. Pamiętaj – firmy we wspomnianym linku są sprawdzone przez portal Bankier.pl, dlatego nie są to jakieś „krzaki”, które naciągają na kasę – nic podobnego!